HAKKIMIZDA

1972 Yılında Antalya İli Korkuteli İlçesinde Doğan Ve 1995 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden Harita Ve Kadastro Mühendisi Olarak Mezun Olan İbrahim ÇETİN’in 1997 Yılında ALTAN HARİTA LTD. ŞTİ. İle Ortağı Olarak Başlayan Çalışma Hayatı ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ.’ De Devam Etmektedir.

 

2000 Yılından Beri Kundu Ve Kemerağzı Bölgelerindeki Otellerin Harita Ve Kadastro Mühendislik Hizmetleri Ile İmar Planı Onay Işlemleriyle Turizm Sektörüne Giriş Yapmıştır.

Turizm Sektöründe Uzun Yıllar Yoğun Şekilde Faaliyet Gösteren Firmamız Daha Sonra Belek-Kadriye Bölgesindeki Golf Sahaları Ve Otellerin Ağaç Röleve Plan Ve Parselasyon Işlemlerini Zamanında Ve Problemsiz Olarak Tamamlamıştır.

Antalya’nın Ve Türkiye’nin Muhtelif Yerlerindeki Farklı Işleri Yapmıştır.

Son yıllarda ise daha çok vatandaşların talepleri doğrultusunda parselasyon işlemleri ile Antalya ve Türkiye’nin değişik yerlerindeki kıyı yapılarının imar planlarının onay işlemlerini takip etmektedir.2008 yılından itibaren de Hasan ÇETİN’in Jeoloji Mühendisi olarak şirket bünyesindeki müteahhitlik işlerine ortak olarak katılmasıyla kat karşılığı inşaat işlerine girilmiştir.Harita ve Kadastro Mühendislik Hizmetlerinde büyük ölçekli firmaların çalışma prensiplerine uyum sağlayabilen, güvenilir ve kurumsal bir şirket olduğu gibi konut ve müteahhitlik işlemlerinde de güvenilir bir marka yaratmaktır.Dilerseniz edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimini sizinle paylaşarak Harita ve Mühendislik ve imar planı onay işlemlerinizi yapabiliriz veya bizden standartları yüksek bir daire alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

You can use these sections to highlight the features of heading. Use these paragraphs to focus on the topic you want. Make sure you keep it short and attractive.

ifraz işlemi - terk işlemi

Harita ve kadastro hizmetlerimiz

ifraz işlemi - terk işlemi

Kat karşılığı konut İnşaatları

Modern dükkan /Showroom İnşaatları

Haritacılık ve tapu - kadastro işlemlerinde kaliteyi tecrübe belirler