Hakkımızda

1995 Yılında Harita ve Kadastro Mühendisi olan İbrahim ÇETİN’in  ALTAN HARİTA LTD. ŞTİ. İle ortağı olarak başlayan çalışma hayatı ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ.’de devam etmektedir.

ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ. Kundu ve Kemerağzı bölgeleri otellerinin Harita ve Kadastro Mühendislik ile İmar Planı onay işlemleri hizmetleri konularında yoğun bir şekilde çalışmıştır.

Antalya ve Türkiye’nin muhtelif yerlerinde farklı işler yapan firmamız, turizm sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız, Belek-Kadriye bölgesindeki golf sahaları ve otellerin ağaç röleve plan ve parselasyon işlemlerini zamanında ve problemsiz olarak tamamlamıştır.

ÇETİN HARİTA LTD. ŞTİ. olarak özellikle Kıyı Yapılarının imar planlarının onay işlemleri konusundaki profesyonelliğini tecrübeleriyle pekiştirmiştir..

2008 yılından itibaren de Hasan ÇETİN’in Jeoloji Mühendisi olarak şirket bünyesindeki müteahhitlik işlerine ortak olarak katılmasıyla kat karşılığı inşaat işlerine başlanılmıştır.

İlk yıllarda yapılan inşaatlardan sonra son yıllarda ORMAN KENT SİTESİ ve PARK KENT SİTESİ tamamlanmış olup  ARDIÇ KENT SİTESİNİNinşaatı da devam etmektedir.

Yıllar içerisinde Harita ve Kadastro Mühendislik Hizmetleriyle hakkettiği güvenilir ve kurumsal bir firma olma özelliğini Kat Karşılığı Konut Müteahhitliği konusunda da kazanmıştır.

Dilerseniz edindiğimiz tecrübeyi sizinle paylaşarak Harita ve Mühendislik Hizmetleri, İmar Planı Onay süreçlerini takip edebiliriz.

Bizden standartları yüksek 

bir daire alabilirsiniz.

Çalıştığımız Firmalar